שלטים פרדס חנה

שלטים פרדס חנה – על תפקיד השלטים בעולם הפרסום

פרסום באמצעות שלטים פרדס חנה בולט הוא רעיון עתיק יומין. כבר בימי קדם השתמשו בטקטיקת פרסום זו, ואין דרך אחרת לכנות את ההלכה היהודית להדלקת נרות חנוכה לצורך הפרסום של נס הניצחון של המכבים על היוונים. כבר אז וכבר היום שלטי הפרסום היוו אמצעי מצוין להעברת מסרים, בדרך כלל מסרים שיווקיים.

שלטים פרדס חנה – היעד: חשיפה וזכירה שלטים פרדס חנה

שניים מששת יעדי הפרסום המקובלים הם חשיפה וזכירה. המפרסם צריך לוודא שקהל היעד שלו נחשף אל המסרים הפרסומיים שהוא מעוניין להעביר על מנת שמספר רב ככל שניתן של לקוחות פוטנציאליים יידעו על המוצר שהוא מפרסם. אותו פרסום צריך להיות בולט דיו כדי שלא ייעלם בין שלל הפרסומים האחרים וכדי שהלקוחות הפוטנציאליים יזכרו אותו, כדי שייטמע להם בתודעה.

האמצעי הפשוט ביותר להשגת מטרות אלה הוא שלטי הפרסום כמו שלטים פרדס חנה. בהשקעה חד פעמית אתם יכולים להציב למשך תקופה את השלט שלכם מעל לנתיב תחבורה שבו עוברים לפעמים עשרות אלפי בני אדם או אפילו יותר מכך, במהלך יום אחד. אם תרצה להפוך את השלט שלך לבולט אף יותר, ישנם כיום שלטים אלקטרוניים המסיחים את דעת הנוסעים במכוניות וכמעט 'מכריחים' אותם להסיט את המבט ולראות במה מדובר. המסרים שאתה רוצה להעביר יחלחלו אט אט לתודעה של הצופים.

שלטים פרדס חנה – כמה דברים שחשוב לדעת

החוק בישראל מסדיר באופן עקרוני את שילוט החוצות על מנת שמציבי השלטים לא יסכנו את הנוסעים בכבישים בפרסומות שימשכו את העין יתר על המידה. לכן נאסרה הצבת שילוט בצד דרך בין עירונית, שבה נוסעים מהר יחסית – למניעת הסחת דעת שתגרום לתאונות דרכים. כמו כן, לא ניתן לפרסם פרסומים פוגעניים דוגמת תמונות עירום או תמונות אינטימיות.

לפני שאתם בוחרים את סוג השלטים, כדאי לבדוק היטב מהן האופציות המוצעות. יש סוגים שונים של שלטים, יש שלטי פח, יש שלטים מנייר, שלטים ממתכת ועוד. כל בית עסק צריך לבחור את סוג השלט המתאים לו.

הכיתוב על השלט והסגנון צריך להתאים לקהל היעד, אך גם לכבד את בעל העסק. אם השלט מיועד לקהל העממי, הוא ייכתב בשפה ברורה ומובנת, אם הוא מיועד לאנשי מקצוע, הוא יכיל גם מושגים מקצועיים. חשוב בחור את הגופנים המתאימים ולהקפיד על ניסוח המסרים, על תחביר נכון וכמובן להימנע משגיאות כתיב.

את השלטים יש להציב במקומות אסטרטגיים כדי להעניק להם את החשיפה המרבית. גם שלט יוקרתי ומצוין לא יעשה את העבודה אם ימקמו אותו במקום צדדי וזניח, מקום שלא הרבה אנשים יראו אותו.