מגיני הוקרה

מגיני הוקרה – פרס לעובד המצטיין

מקומות עבודה רבים נוהגים להביע הוקרה לעובדים מצטיינים ולעודד אותם להמשיך בעבודתם הטובה. לשם כך הם מקדישים להם מגיני הוקרה. מתנה שכזו היא גם בעלת ניחוח יוקרתי, גם בעלת תוכן ממשי ואישי שניתן להטביע על מגן ההוקרה.

מגיני הוקרה – שפע של סוגים

מגוון מגיני ההוקרה שקיים היום בשוק הוא עצום. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאחד מאתרי האינטרנט שעוסקים במכירת מגיני ההוקרה, לבחור את הדגם של המגן שאותו אתם מעוניינים לקנות –בין אם מדובר במגן גדול, במגן קטן, במגן מתכתי או במגן עשוי מעץ, מקריסטל או אפילו מאבן בזלת, להחליט כמה מגינים אתם מעוניינים לרכוש, לתאם את נוסח הברכה שתופיע על המגן – וסיימתם את העבודה.

את המגינים ניתן למצוא באתרי אינטרנט רבים. באותם אתרי אינטרנט יש גם דוגמאות רבות לנוסחי ברכה לכל אירוע ואירוע. בין אם מדובר בברכה לרגל פרישה מן העבודה, ברכה לעובד מצטיין, מתנה למסיימי קורס בצבא, מתנה שניתנת לתורם או לאורח שהגיע מחוץ לארץ.

הטכנולוגיה המתפתחת מאפשרת לנו כיום אפשרויות שלא היו קיימות בעבר. היום אפשר גם להדפיס הדפסים צבעוניים על מגינים עשויים מאבן. כך, נוכל להעניק מגן מרהיב ביופיו ומרשים, שיעיד עד כמה אנחנו מוקירים באמת את מי שקיבל את מגן ההוקרה.

טכנולוגיה נוספת שהתפתחה באופן משמעותי היא החריטה בלייזר וההדפסה הישירה על המגן באמצעות מדפסת ייעודית. חריטת הלייזר, שהפכה לנפוצה בהרבה מבעבר, הפכה את האופציה של חריטת כתובת ההוקרה לזמינה ולזולה מתמיד. באמצעותה אפשר לכתוב כל דבר על חומרים כזכוכית וקריסטל.

המעוניינים במגיני הוקרה לספורטאים יכולים למצוא מגינים שאליהם מצורפים פסלונים המתאימים לכל אחד מענפי הספורט השונים. כך, אפשר להעניק מגן הוקרה ייחודי, עם הקדשה אישית, לכדורגלנים מצטיינים, לשחיינים מצטיינים ולכל ספורטאי על פי ענף הספורט שלו. לא מדובר בגביעים שניתנים לרוב ללא הקדשה. מדובר במגן הוקרה אישי, שערכו עבור מקבל המגן יהיה בדרך כלל גדול מאוד. אותו מגן צפוי לעטר את חדרו של הספורטאי או את חדרה של הספורטאית ולהוות מקור לגאווה עבורו או עבורה לאורך שנים ארוכות.